جوابیه در پاسخ به نظرات دوستان که در مورد مطلب قبلی داده بودند

سلام.

این مطلب رو مخصوصا برای کسانی نوشتم که در مورد پست قبلی بنده یعنی:فارسی وان نظر دادند.

اولا از کسانی که منطقی نظر دادند تشکر می کنم.

در ثانی برای کسانی که ما رو به هر جایی از رئیس جمهور و برادر نفوذی نسبت دادند دعا می کنم.

در ضمن برای کیوان خان ناشناس هم آرزوی شفا دارم که خداوند زبان ایشون رو معالجه بفرمایند.

حالا می رسیم سر اصل مطلب:

یکی از دوستان گفتند که علت ساخت این جور شبکه ها پذیرش و خواسته ی مردمه.و اونها به همین علت به ساخت چنین برنامه هایی دامن می زنند.

بله.عده ی قابل توجه یی از مردم از این برنامه استقبال می کنند.

ولی من می خوام بگم که انسان خواستهای زیادی داره و اگر بسیاری از این خواسته ها براش فراهم بشه شاید دست رد نزنه.

همه ما این رو می دونیم که خیلی از این خواسته ها برای انسان مضره .هر چند انسان اونو بخواد.

تا اونجا مضره که امکان داره به تباهی برسه.

دیدن فیلمهایی که از نظر اخلاقی مشکل داره برای جامعه هم مضره.

لباس زنها در سریالهای فارسی وان اکثرا شهوت زاست.یا اینکه در تمام سریالهای فارسی وان پدر خانواده با زن دیگری ارتباط داره و به همین صورت هم مادر خانواده با مرد دیگری.همچنین فضای آزاد جنسی که در میان دخترها و پسر ها وجود داره.

مسئله زنا زادگی یکی از مسائلیست که تو این شبکه خیلی بهش تاکید شده.

و خیلی از مسائل دیگه ای که همشون در برابر داشتن یک خانواده مطلوب و سالم از معضلات خانوادگی به حساب میان.

در مقابل رسانه یکی از ابزارهای فرهنگی و اجتماعی به حساب میاد و به شدت در رفتار و فرهنگ مردم علی الخصوص جوانان و نوجوانان تاثیر داره.تا جایی که می تونه فرهنگ بومی یک جامعه رو پایه گذاری کنه.

با این تفاسیر ساخت چنین برنامه هایی با این وعضی که ذکر کردم می تونه بنیان خانوادهای ایرانی رو کم کم متلاشی کنه و در نتیجه به هرج و مرج جنسی برسیم.

پایان این هرج و مرج هم می شه از بین رفتن اصالت نسل و منتهی شدن به نابودی بشر که از تغییر دادن حالت درست  و حلال و طبیعی عملیات جنسی بوجود میاد.

البته اینها اینجور نیست که سر یه روز اتفاق بیفته و به همین اتفاقات هم منتهی نمی شه. بلکه هزاران مشکل دیگه از جمله از بین رفتن انسانیت و نمایان شدن خوی حیوانی و وحشی گری رو هم به دنبال داره.

با این اوصاف ساخت اینگونه از برنامه ها یک نوع ضربه زدن به مردمه.نه کمک کردن به اونا.که اگر نیت اونا این باشه اونها دارن یک کار غیر انسانی می کنن.در نتیجه این شیطانه که انسان رو وسوسه به انجام کار های غیر خیر می کنه.

ضمنا بعد از این همه حرف فکر می کنم که این دوست ما تمام مطلب ما رو نخونده بود که این حرف رو زد.

چند تا دیگه از دوستانمون در اینکه سریالهای فارسی وان مزخرفه اتفاق نظر داشتند ولی گفتند که از اونجا که رسانه ملی ما فیلم کم داره یا برنامه های جالبی نداره مجبوریم به همین شبکه پناه ببریم.

در اینکه شبکه فارسی وان زیاد فیلم نشون میده حرفی نداریم.

ولی خب باید قبول کنیم که این شبکه کارش فقط فیلم نشون دادنه و اینکه وابسته به کشوری نیست که مجبور باشه یک سری از برنامه ها مثل اخبار.برنامهای ورزشی.علمی و غیره رو هم تو اون بگنجونه.

تازه رسانه ملی شبکه هایی رو هم تاسیس کرده که مطلقا فیلم نشون می ده و یا اینکه مطلقا اخبار و یا مستند نشون میده.شما می تونید این شبکه ها رو با تلوزیون دیجیتال بگیرید.

در ضمن اگر بخواهیم حساب کنیم که 30 شبکه استانی و 4شبکه ملی داریم(که بیشتر از اینها هم هست.حدودی عدد گفتم)اگر هر کدوم خیلی کم در نظر بگیریم روزی یک فیلم نشون بدن می شه روزی 34 فیلم یا سر یالهای گوناگون.

ولی من می خوام بگم که همین طوریش شبکه های ملی حداقل روزی 10 تا فیلم یاسریال کمتر یا بیشتر نشون می دن اونم تو ساعاتی که اکثرا تو خونه هاشون هستند و بیکارن.تازه.کی گفته که رسانه ملی برنامه ی خوب نداره.مگه فقط باید فیلم بده.باید تمام جامعه رو دید.بعضی ها به برنامه ورزشی مثل نود نیاز دارند.

یا خیلی از برنامه های خوب دیگه ای مثل برنامه سینما 7 یا برنامه پارک ملت با اجرای آقای شهیدی فر.و غیره که فعلا حضور ذهن ندارم.اینقدر هم نباید بی انصاف باشیم.بعضی از برنامه ها انصافا عالیه.

گذشته از اینها مگه شما چند ساعت در روز فیلم می بینید که اینطور حرف می زنید.نکنه کل زندگی رو در حال فیلم دیدنید.

امیدوارم که متقاعدتون کرده باشم.قابل توجه همه دوستان که تمام حرفهای من افکار و  برداشتهای شخصی خودمه .همین عکسی که در گوشه ی وبلاگ دارید می بینید و لطفا بنده رو به جایی نچسبونید.

همچنین دوستانی که ادعای روشنفکری و آزادی بیان  دارند لطفا اگه حرفی دارند منطقی و با حفظ احترام بگن.نه اینکه از هوا حرف بزنن یا اینکه بخوان ناسزا بگن.

این جور کار ها با اصول روشنفکری تناقض داره.

اگر که کلا نمی خوان حرفی رو قبول کنن هر چند که درست باشه خب اولا براشون دعا می کنم که خدا هدایتشون کنه اگر نشد اونها رو می سپارم به حضرت عزائیل    

         علی مع الحق و الحق مع علی

یا حق = یا علی

در نتیجه : یا علی  

/ 7 نظر / 13 بازدید
.: راه اینجاست ... :.

سلام داداش! تو نظر قبلی خودم نوشتم جوابیه حسین! منظورم از حسین شما نبودی جیگر!! منظورم کاربری بود که با نام حسین نظر گذاشته بود و چند تا قبل از من با این نام کامنت داشت! شما که حسین نیستی! کبلایی حسینی! دوست داریم خداحافظ!

.: راه اینجاست ... :.

سلام! بنده ملقب به احسان ریوا در جمع های خصوصی و غیر خصوصی! در ضمن خیلی خوشحال شدم که با شما آشنا شدم! شما هم لینک شدین! با نام کلبه ی مجازی! اگر نام دیگه ای مد نظر داری بهم بگو تا اون شکلی لینکت کنم کبلایی! راستی یه سوال دارم ! شما این آقا محمد مارو می بینی؟؟ یعنی فک می کنی تا کی ببینیش!!!؟؟؟؟

.: راه اینجاست ... :.

راستی عکس ات خیلی آشناست کبلایی! پارسال با انجمن راهیان نور نرفته بودیم!؟؟؟

.: راه اینجاست ... :.

سلام کبلایی حسین! یه سوال امسال چی؟ با انجمن نیومدی راهیان نور؟؟؟ در ضمن این محمد تنهای ما رو دیدی ، بهش بگو : احسان خیلی شرمنده است و میگه نبینم غمتو! در ضمن خیلی چاااااکریم! اگه دیدی ،اینا رو لطف می کنی بهش بگی؟؟؟؟

صوفیا

مشکل امروزی ما اینه که "خیلیا از بعد انسانی خودشون خارج شدن و به حیوانیت سقوط کردن. تو ایران هم چون آدمای تازه به دوران رسیده زیاده نمی تونن خودشونو با شرایط جدید وفق بدن!! و فک می کنن اگه از همچین چیزا تقلید کنن آدمای با کلاسین!!! در صورتی که " آدم" نیستند....! [اوه]