آموزش برنامه تدوین ادیوس(Ediues)

سلام.مطلب پیش رو پیرامون آموزش گام به گام نرم افزار معروف تدوین یعنیEdiuesهست که توسط خواهر زاده بنده تهیه شده و در سایت آموزشی گرافیکی One-Graphist.ir منتشر می شه.گفتم برای انتشار بیشتر این آموزش و استفاده کسانی که مشتاق آشنایی بیشتر با این نرم افزار هستن این پست رو برای دوستان خوبم به نمایش بذارم.

البته این آموزش به صورت کامل و جامع از صفر تا صد اون تهیه شده ولی به صورت قسمتی در سایت One-Graphist.ir منتشر می شه.

ضمنا آموزشهای دیگه ای هم توسط آقا سید مرتضی از نرم افزارهای قدرتمند دیگه مثل بلندر و افتر افکت تو این سایت منتشر می شه که می تونید به اون مراجعه کنید.

آدرس سایت:One-Graphist.ir

/ 7 نظر / 209 بازدید
alireza taghizadeh

تبادل لینک؟ www.siasibaz.blogsky.com

نصرت الهی

فراخوان وبلاگی«چرا طلبه شدم؟» اگر از کسی که طلبه شده بپرسید:«چرا طلبه شدی؟» شاید با کمی مکث به شما جواب بده:توفیقی بود که خدا به من داد. یا بگه احساس نیاز کردم. یا بگه طلبگی رو تنها راه رسیدن به اهدافم می دونستم. اما جدای از همه ی این جواب ها؛باز خوانی این سوال حتی بعد از این که سالها از طلبگیمون بگذره نیازه. چون برای حرکت کردن نیاز به انگیزه هست و تکرار جواب این سوال،انگیزه رو هم زیاد می کنه. ................. تو این دنیا که همه ی عواملش دست به دست هم دادن تا طلبه ی امام زمان (عج)رو از تصمیمش دل سرد کنن،شاید این بهانه ای برای دلگرمی مان باشد. ................ -فراخوان وبلاگی«چرا طلبه شدم؟» اگرمایلید در این طرح شرکت کنید به وبلاگwww.talabetarin.blogfa.comسربزنید.

سلاااااااااااااااااااااااام........... به ما هم سر به بزن وقت کردی [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

محمد

سلاااااااااااااااااااااااام........... به ما هم سر به بزن وقت کردی

طلبه ی جوان

سلام طلبه گرامی چند تا از طلبه ها دور هم جمع شدیم تا انشاالله بتونیم سبک زندگی اسلامی رو آموزش بدیم . سایت به صورت پرسش و پاسخه اگر میتونید در پاسخگویی به سوالات کمکمون کنی (که خواهش میکنم کمک کن!) هرنوع سوال (ازدواج،شرعی،تحصیلی وکنکور،سیاست و...)به یکی ازدوروش زیر به ما اطلاع بدید : مشخصات خود را شامل : 1-نام و نام خانوادگی 2-محل زندگی 3- سن 4-میزان تحصیلات 5-تخصصی که به وسیله ی آن میتوانید به ما کمک کنید به یکی از آدرس های زیر ارسال کنید : 1-ایمیل سایت به ادرس : info@tribuneazad.ir 2-سامانه پیامک 119 0000 482 3000 ممنون tribuneazad.ir/moshaver

عروج

سلام برادر عزیز ما (بروبچه های شهرتون) حاجی من نمی دونستم که وبگاه داری، وگرنه زودتر میومدم و یه کله میزدم (یواشکی: برات تو ایمیل یه دعوت نامه فرستادم؛ به صرف کار) به ما سر بزن>>>>>>>بیش از اینها توفیق شد به کافه ما هم لینک شدی "برامون دعای فرج کن" یا زهرا

عروج

سلام حسین جان دوباره فرستادم[گل]