صدایی که دیگر شنیدن ندارد

 سلام .

امروز اومدم بگم که وقتی انسان به یک چیزی ایمان داره،ایمانش باعث می شه قوت قلب بگیره و از مشکلات پیش رو نترسه تا بتونه به هدفش برسه وحتی به خاطر هدفش از خیلی چیزها دل می کنه چون به هدفش ایمان و اعتقاد قلبی و عقلی داره.برای مثال وقتی من به معاد اعتقاد دارم ،به این دنیا دل نمی بندم و کاری رو تو این دنیا انجام میدم که به درد آخرتم بخوره.چون میدونم آخرتی وجود داره.                     

این مطلبی که گفتم یه قانون همه گیر و همه جاییه و پشت سر هر ایمان و اعتقادی وجود داره.                               

کاش میتونستید مرجع ضمیر این مطلبم رو پیدا کنید تا اسمش رو نیارم.ولی حیف که نمیشه.                               

بعضی ها تا یه شهرتی پیدا می کنند و می بینند که خیلی هوادار دارند ،احساس می کنند که خیلی عقل کلند و حالا وقتشه که یه دکون دستگاهی بزنند.یا شاید فکر می کنند که خیلی درست فکر می کنند.بلاخره جو می گیرتشون و یه حرکات غیر قابل تحملی انجام میدن.معمولا انسان که جو بگیرتش ،خطرناک میشه.

روشن تر صحبت کنم:

من از کسانی بودم که خیلی به صدای آقای شجریان علاقه داشتم.ولی ایشون کاری رو انجام داد که من انتظارشو نداشتم.این حرفهایی که مینویسم حرف دلمه.

ایشون تو برنامه ی همون کسایی علیه نظام ایران صحبت کرد که آتش ٨سال دفاع مقدس از طرف اونا شعله ور شد.همون کسایی که خون به دل امام و ملت عزیز ایران کردند.همون کسایی که تمام فکرو ذکرشون نابودی اسلام و ایرانه و فقط به دنبال منافع خودشون هستند.همون کسایی که دسته دسته جوون های ایران رو با کمک های نظامی به خاکستر تبدیل کردند.همون کسایی که.....

اینکه بی بی سی دشمن اسلامه،خیلی روشنه

 

و در اینکه آقای شجریان تو حرفشون استادن حرفی نبوده و نیست و شاید هنوز هم کسی مانند ایشون نیومده باشه.

اما حضور یک شیعه و ایرانی تو یک چنین شبکه ای و صحبت علیه نظام اسلامی در حضور دشمنان خونی و دروغ گوی ما خیلی ناراحت کننده است.

ایشون فکر کرده که چون به خاطر صداش خیلی طرفدار داره ،برا خودش یک جریان فکری شده؟یا می تونه یک جریان فکری علیه نظام درست کنه؟

وای بر اون کسی که به خاطر استاد بودن این شخص یا به خاطر مقبولیت صداش از ایشون حمایت کنه.

 

کسی به من می گفت که آقای شجریان در گذشته خدمات بسیاری انجام داده و شما چطور در مورد ایشون ایگونه صحبت می کنید؟

 

اولا:اگر خدمتی شده،خب ثوابش برای خودشون.در ثانی،ملاک شناخت از افراد وضعیت فعلی اونهاست.این حرف من نیست.حرف شخصیتی مثل امام خمینی (ره) است.چه بسا انسانهایی که در گذشته خدمت کردند و در آینده خراب کاری.در تاریخ رد پای چنین افرادی زیاد پیدا می شه.این نوع تفکر خیلی ابلهانست که بخواهیم به خاطر گذشته از امروز چشم پوشی کنیم.

 

البته ما نه خدمتی از ایشون دیدیم و نه شنیدیم.ولی در مقابل آقای شجریان رو با انسانهایی که مثال زدیم هم یکسان نمی دونیم.

اما این رو هم بگم که کار ایشون کمتر از خیانت به ملت و سرزمین ایران نبود.

بله .آخر و عاقبت کسی که تمام عمرش رو با موسیقی بگذرونه همین میشه.

موسیقی وسیله ی خوبیه برای از بین بردن حیای دینی و سست کردن ایمان و اعتقاد.

من برای آقای شجریان متاسفم که آخر عمری به سرزمین کفر پناه برد.

و اینجا ایمان کار خودش رو کرد .

تا زمانی شجریان برام شجریانه،که با دین باشه،نه با شیطان.

خب.بسه. زیاد هم در موردش حرف بزنیم ، فکر می کنه که خیلی مهمه.

کسی که با خدا نیست ،حساب نیست  

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون    

/ 7 نظر / 15 بازدید
مریم و بهرادی

تو را به یک لحظه از بودن سوگند ! پنجره ی دلت راباز بگذار .....شاید این نسیمِ آخرین فرصت ِ من باشد ! بــــــ ـــروز کــــــ ــردیم......نمــــــــ ـــیای؟؟؟؟[نیشخند][چشمک][زبان]

مهدي

سلام خوشحال ميشم بعد از اين كه به اسم مجله اينترنتي هرزويل لينكم كرديد خيرم بديد تا لينكتون كنم ممنون

مرتضی

سلام دوست عزیز. بزرگترین پایگاه وب سایت های ایرانی راه اندازی شد!!!با عضویت در این سایت می توانید به معرفی تعداد نامحدود وب سایت هایتان بپردازید و لینک تمام مطالب وب سایت هایتان را در این پایگاه عظیم ثبت کنید و در معرض دید عموم قرار دهید.با این کار آمار وب سایت های شما روزانه بیشتر می شود... با عضویت در این پایگاه و ثبت وبسایت+مطالب وب سایت هایتان ما را در این راه یاری نمایید. منتظر شما دوست عزیز هستیم. *در صورت امکان ما را لینک کنید www.todaylinks.org

مریم و بهرادی

ببــــــــــین آقای کربلایی اینی به قول شما دولت بهمون داده یک هزارمه اونی نیست که رفت تو جیب مبارکش.....اره پول مردم بیچاررو خوردن خیلی مزه داره......اگه پولی بههمون داده وظیفش بوده پول و زحمت خودمون بوده که تو چرخه مملکت گشته.....در ضمن به شما چقدر داده که این طوری سنگشو به سینتون میزنین؟؟؟؟چند گونی سیب زمینی؟؟؟یا شایدم بهتره بگم چقدر پول به حسابتون ریختن؟؟؟؟حتما مرغ و گوشتتون رو محمود تامین میکنه که این طور کفشاشو واکس میزنی؟؟؟؟شب یلدات تامین بود نه؟؟؟؟سفرت پره غذا های رنگیه؟؟؟؟دستت تو سفره آقا محموده؟؟؟

محمد

سلام.حداقل حرمت اون ربنایی که خونده بود نگه نداشت ولی خدا جوابشو میده حالام که محبوبیت و مشهوریتشو از دست داده.....

سرسبز

سال ها سابقه ایشون با یه مطلب کوچیک شما آقای مثلا خدایی،زیر سوال نمیره...راستی به محمود جونت سلام برسون برادر ارزشی...