پی سی هاستینگ

حرفه ای ترین قالب های وبلاگ

ابزار وبلاگ نویسی

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وبلاگ

تم دیزاینر

جایی برای نوشتن

چهارشنبه ٢ شهریور ۱۳٩٠

احسان علیخانی

کلمات کلیدی :احسان علیخانی، ماه عسل، شبکه سه

سلام

گاهی وقتا یه سری از روی مشکل شخصی یا بعضی ها با دیدن جهره در مورد کسی اظهار نظر غیر منصفانه می کنند.مثلا طرف با چهره یارو حال نمی کنه بدون اطلاع 10 تا انگ بهش می چسبونه.

این شبها هم که میدونید دور دور برنامه ماه عسله و اجرای احسان علیخانی.

راستش من احساس می کنم خیلی ها نقد های غیر منصفانه ای به اجرای مجری این برنامه می کنن.مثلا اینکه بعضی ها گفتن احسان تو برنامه فقط می خواد خودشو نشون بده یا اینکه مغروره و خود شیفتس.حتی بعضی ها تا چشاشون به برنامه ماه عسل می افته می گن ول کنید بابا.دم افطاری دلمون غش کرد.

ولی اینجوری قضاوت کردن واقعا جفاست.

احسان علیخانی همش تو برنامه در حال شکسته نفسیه.یکی از نکات مثبتی که تو اجرای اون دیده می شه اینه که همش دنبال صداقت و حقیقته.

گاهی وقتا می شه که مهمون برنامه جو گرفتتش داره قضیه رو خیلی رویایی میکنه ولی احسان خیلی جالب و بدون اینکه به مهمان بر بخوره جلوش می ایسته.یا اینکه وقتی می بینه مهمون برنامه داره پر حرفی می کنه یا داره شعار میده با یه حرکت کاملا حرفه ای قضیه رو جمع می کنه.گاهی وقتها هم مستقیما به طرف می گه آقا یا خانم داری شعار میدی.

اگر می بینید که مجری میون برنامه یه تیکه هایی رو میپرونه یا یه فرم هایی رو به خودش می گیره این از تکنیکهای مجری گریه.

احسان علیخانی با سوالهایی که می پرسه سعی می کنه یه داستان رو به بهترین نحو روایت کنه.من نمیدونم اونایی که گفتن احسان علیخانی مغروره و خود شیفتس از کجا اینو فهمیدن.ما از زندگی خصوصیش خبر نداریم ولی تو برنامه چیزی ازش ندیدیم.

البته چهره احسان غلط انداز هست و انسان تو نگاه اول احساس می کنه اون آدم مغروریه.ولی نباید اینجوری در مورد کسی تصمیم گرفت.

در مورد کسانی که با دیدن برنامه ماه عسل دلشون غش میکنه هم باید بگم که داستانهایی که تو این برنامه روایت می شه واقعیتهایی که خیلی از ما اونها رو فراموش کردیم یا شاید فقط تو فیلما دیدیم.مثلا اون شبی که دو تا خانم غسال اومدن.نگاه جامعه به این شغل خیلی بده در حالی که این شغل یه کار دینی و محترمه.همچنین جامعه هم به اون به شدت نیازمنده.یا اون شبی که دو تا دختر خانم با پدرشون اومدن.ساخت و ساز نادرست باعث شد که دو تا دختر جوون برن زیر آوار ولی خدا رو شکر زنده موندن.این یکی از واقعیت های زندگیه.یا اون کسانی که تا دم مرگ رفتن ولی زنده موندن.بچهایی که بی سرپرست بودن.تجربیات کسانی که تو کنکور های علمی مقام بالا آوردن.و خیلی درسهای دیگه ای که اگه بخوام بگم بخدا دستام خسته شد از بس براتون تایپ کردم.

در ضمن یه وقت فکر نکنید برنامه ماه عسل یا اجرای احسان علیخانی بی اشکاله.نه بابا.کلی مشکل و نقد داره.مثلا یکیش اینه که هر موقع احسان می خواد روی صندلیش بشینه اول کتشو بعدشم شلوارشو درست می کنه.این کار جلوی دوربین یه کم زنندس.

خب دیگه .

راستی.اگه خواستید نظر بدید اول مطلب رو کامل بخونید.شاید جواب سوال یا نقدتون توش باشه.باز نگید نگفتیا.

به قول احسان علیخانی:ماهتون عسل